Supernatural'da çalan müzikleri dinlemek ister misin?Supernatural Müzikleri

Konu: John Winchester Geri Mi Dönüyor?

Haberler & Röportajlar 173 2 yorum 1548591233
Bu yıl 14. sezonu başlayacak olan Supernatural dizisinde daha önce John Winchester’i canlandıran Jeffrey Dean Morgan, Twitter’da katıldığı soru cevap etkinliğinde dizinin takipçilerini heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.


Dizinin ilk sezonunda, baş karakterler Sam ve Dean Winchester’in babasını oynayan Jeffrey Dean Morgan, ikinci sezon başlarında diziden ayrılmıştı. Yine de, ünlü oyuncunun ismini hemen silmek doğru olmaz.

Twitter’da bir soru cevap etkinliği yapan Morgan, doğru hikayenin olması durumunda Supernatural’e konuk olabileceğini açıkladı. Twitter kullanıcısı @lustluv’un sorduğu “CW’dekiler sana teklifte bulunsa John’u tekrar oynamayı düşünür müsün?” sorusuna “Tabii. Hikaye uygunsa. Pekala millet... Ben çıkıyorum! İyi olun, kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de öyle davranın.” yazan Morgan büyük bir heyecan yarattı.


Jeffrey Dean Morgan, Twitter
Dizinin hayranları, bu yıl 300. bölümü yayınlanacak olan dizinin bu önemli kilometre taşında Morgan’ı da ekranda görmek istiyor. John karakteri daha önce diziye dönmüş olsa da, o hikayede Dean geçmişe gönderilmişti ve John’un genç hali diziye dahil olmuştu.

Son dönemde The Walking Dead serisindeki Negan rolüyle izleyici karşısına geçen aktör Jeffrey Dean Morgan, CW kanalının dizisi Supernatural’a, 12 yıl sonra John Winchester rolüne geri dönüyor. John Winchester’ı tekrar göreceğimiz bölüm ise “Lebanon” isimli 300. bölüm.

Unutanlar için hatırlatmak gerekirse John Winchester, Dean’i ölümden döndürmek için iblis Azazel ile anlaşma yapmış karşılığında da cehennemin yolunu tutmuştu. Şeytan Kapısı açıldığında bir ruh olarak kaçıp, Azazel’i öldürmek için Dean’e yardıma gitmişti. Şuan da ölü olan John Winchester’ı ölümden döndürmek diziyi izleyenlerin de bileceği gibi hiç de zor bir şey değil.

Son zamanlarda The Walking Dead’de Negan rolüyle büyük bir ses getirdi. Bununla ilgili de Supernatural dizinde olduçca fazla göndermeler görmüştük. Şimdi tekrar bu karakteri Supernatural’de görmek hayranlar için uzun zamandır özledikleri ve görmek istedikleri bir şeyin gerçekleşmesi olacak.

Supernatural için bu sezonun final sezonu olabileceği yada final sezonuna oldukça yaklaşıldığı gibi söylentilerde var. Umarız hiç bitmez diyoruz ve John Winchester’lı Supernatural’ın 300. bölümü 7 Şubat’ta sizlerle buluşacak!

UMARIM DOĞRUDUR DEAN'İ KURTARACABİLECEK TEK İNSAN DEAN'İN GERÇEK KAHRAMANIDIR.
0
0
HolyDemon avatarı
Seviye 0
Önerilen konular
Supernatural'daki bu sezon, bölüm hangisiydi?Bobby Yardım Hattı
Mobil Sürüm İçin Çalışmalara BaşladımDuyurular
Marina AbramovicSerbest Kürsü
0
Mono avatarı
Seviye 0
Gelse ne olacak merak ettim, karısı bu dünyadaki en yakın dostunun paralel evrenden olma haliyle bearber -gibi. Dean ve Miachael aynı yerde, Sam desen yine kalmış 'no, it's wrong, don't' havalarında. İlginç olur ama düzenli kadroda olması güzel olur mu bilemedim
Kesin olarak geleceğini duymuştum bir kaç yerde de forum vs söyleniyor . Herkes geldi bir şekilde bir bu adam kaldı . Bekliyoruz :)
Daha fazla yükle
Giriş yaptıktan sonra, buradan aynı diziyi izlediğin insanlarla sohbet edebileceksin.Kayıt OlGiriş Yap