Supernatural'da çalan müzikleri dinlemek ister misin?Supernatural Müzikleri

Konu: Gittiğin Yola Dikkat Et - 1

Hikayeler 414 9 yorum 1546626311
Önsöz


Halbuki ne güzel gidiyordun doğru yoldan ne oldu sana ? Ne oldu ki unuttun bu yoldan gitmeyi gözlerini körelttin bu kadar.Oysa hayat ne kadar basit doğru yoldan gidince değil mi ? Sanki herşey basit bir oyun gibi gelmez mi insana ya da bir rüya kötü bir rüya gibi birazdan uyanıcaksın ve biticek bir rüya.Ama doğru yolu bulmadan ya da doğru yoldan ayrılınca daha da kötüsü bu yolu unutunca ne kadar bir boşluğun içindesin değil mi ? Aslında günler aynı herkes işinde gücünde dün gülüp eğlendiğin muhabbet ettiğin insanlar sanki bugün hiçbir şey hissettirmez gibi gelir değil mi ?Sanki koca bir dünya da bir günde tek başına kalmışsındır değil mi.Bir yandan içinde derin bir korku bir yandan da kalbindeki sonsuz bir kıpırtı heyecan gibi iki değişik duygu kaplıyor içini sanki.Peki tüm bunları nereden mi biliyorum sanki senmişim gibi sanki tam beni tarif ettin demişsin gibi nereden mi biliyorum ? Bilmem belki de ben senimdir !
Hepimizin içinde hem büyük bir karanlık hemde aydınlık vardır önemli olan hangisini seçtiğindir.

Bizi biz yapan seçimlerimizdir.

Nereye baktığın değil orada ne gördüğün önemlidir.

Bu hikaye de bir yere varmak için birden fazla yolun olduğunu bu yola hangi yollardan gidileceği gidilen yolun nelere yol açabileceğini atmaya çalışacağım.İyi okumalar.

Devamı Gelecekte Gelecek !
0
0
1CasTiel2 avatarı
Seviye 0
Önerilen konular
Avcı Dean Winchester'ın Tüm Zamanların En Özel Karakterlerinden Biri Olduğunun 13 KanıtıSığınak
Superatural tr. Yoklama başlamıştır. CanlarSerbest Kürsü
Dean kendi zihninde nerededir sizce?Tartışmalar & Teoriler
Bana Amara'yı yollayın :)
:)
Hikayeler de paylaşılmaya başladı... süper -.-
Oooo özlem başkan sende mi buralardaydın
Özlem bizden önce gelmiş valla artık hoşgeldin mi desem hoşbulduk mu bilemedim özlem :D.
İleride yazacağın hikayelerin daha iyiye gitmesi adına birkaç eksiğini değerlendirmeye çalışacağım. Öncelikle temel sıkıntın dil bilgisi, bu konuda biraz eksiklerin var gibi duruyor. Ve bu eksikler nedeniyle de hikayenin akışkanlığında ekseri hatalar meydana gelmiş diyebilirim. Eksiklerin salt bununla da sınırlı değil; seçmiş olduğun konu ve çıkarımlar tamamiyle yüzeysel, biraz daha derinlemesine düşünebilirsen hem hikayelerini hem de kendini geliştirebilirsin.
Dil bilgisi hakkındaki yorumuna katılıyorum o kunu da gerçekten şuan için eksikliklerim var üzerinde çalışabilirsem düzeltmeye çalışırım.Ama konuyla ilgili yorumuna katılmıyorum çünkü bilerek yüzeysel girdim bir önsöz olsun istedim gala gibi ayrıca bilerek ucunu açık bıraktım ki hikayenin devamı üzerinde çalışıyorum şuan,hep mümkün olduğunca derinlemesine pek inmeden herkesin kendi düşüncesine bırakmayı umuyorum umduğum gibi bir hikaye çıkarırsam dediğim gibi devamı gelecek :D.Bu arada samimi yorumların için çok teşekkür ediyorum her türlü yoruma açığım :D.
BU hikaye her insanoğluna uyuyor kardeşlik " hayatımızdaki verdiğimiz seçimler önemli" eminim her okuyan aa beni anlatıyor hissine kapılır. Ver damardan bilgem emeğine sağlık :))
Yorumun için teşekkür ederim ablam :D.Hikaye de asıl meseleyi anlataya çalışacağım ama ne kadar uzun olur bilemem ara ara paylaşacağım tam damardan olacak umarım abla :D.
Daha fazla yükle
Giriş yaptıktan sonra, buradan aynı diziyi izlediğin insanlarla sohbet edebileceksin.Kayıt OlGiriş Yap